Leke Çıkarıcı Sprey

Endüstriyel leke çıkarıcı pazarının önde gelen üreticisi olarak, benzersiz kalite ve performansı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Tekstil ve konfeksiyon üretim süreçlerinde kullanmak için özel formülümüz, kumaş üzerindeki yağ ve gres lekelerini etkili bir şekilde çıkartırken, hare bırakmadan temizlik sağlar.

Ütü Kolası

Tekstil giyim üreticileri için ideal bir tercih! Paketleme öncesi kumaşlara uzun süre ütülü, lekesiz ve taze bir görünüm kazandırarak ürün kalitesini arttırır, sararma önleyici formülü ve özel aromatik kokusuyla tekstil üretiminde profesyonel bakım için Dose Ütü Kolaşı Sprey`i hemen keşfdin!

Silikon Sprey

Yağlama ve koruma için güvenilir bir çözüm olan silikon spreyimizle sorunsuz çalışmanın sırrını keşfedin. Geniş bir uygulama yelpazesi için gelişmiş formülümüzün gücünü açığa çıkarın ve kalıcı bir performans sağlayın.

Tela Pres Temizleyici

Özel formülümüz, teflon kaplı pres bantlarının ve demir tabanların etkili bir şekilde temizlenmesini, yapıştırıcıların ve yabancı maddelerin giderilmesini sağlar. Makinelerinizi durdurmaya gerek kalmadan temizleyin.

Güçlü Nakış Yapışkan Spreyi

Verimli, kusursuz aplike çalışmasının anahtarı olan, hızlı yapışan yapıştırıcımızla nakış deneyiminizi geliştirin. İğne sorunlarını azaltın ve iplik kopmalarını en aza indirin!