Ürünler

Fırın Eldivenleri ve Mutfak Aksesuarları

Ekonomik olan fırın eldivenlerimiz, dayanıklılık sağlamakla birlikte aynı zamanda konfor sağlar. Yüksek kaliteli %100 pamuktan üretilmiş olan en iyi fırın eldiveni modellerimizi özel kılan şey ise, üretim artıklarımızdan üretilmesi, israfın en aza indirilmesi ve kaynak verimliliğinin en üst düzeye çıkarılmasıdır.

Kusursuz bir profesyonel fırın eldiveni yapmanın en önemli süreci, üretim sırasındaki keçe ve köpük katmanlarını kullanmaktan geçiyor. Bizler bu malzemeleri geri dönüştürerek onlara yeni bir amaç kazandırmaya çalışıyoruz. Dose olarak sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızın sizlere yüksek bir maliyeti de yoktur. Ekonomik ısıya dayanıklı fırın eldivenlerimizi bütçe dostu fiyatlarla sunuyor ve çevre dostu ürünleri herkes için ulaşılabilir hale getiriyoruz.

En İyi Fırın Eldiveni

Pek çoğumuz, fırındaki sıcak tavayı çıkarmak için havlu veya bez kullanılabileceğini düşünürüz. Fakat profesyonel ısıya dayanıklı fırın eldivenleri dışında kullanacağınız diğer tüm malzemeler yemek pişirme meraklıları veya restoranlar için yeterli olmaz. Dose olarak sunduğumuz ürünler ise sıcak yiyecekleri tutmak için tasarlanmış olmakla birlikte gıda endüstrisinde çalışanlar için ise biçilmiş kaftandır.

Peki bu ürünler sadece yemekleri fırından çıkarmak için mi kullanılır? Elbette hayır! Pek çok laboratuvarda deneylere yardımcı olmak adına yüksek sıcaklıklara karşı koruma sağlamak amacıyla da kullanılır. Yanmaz fırın eldiveni olarak geçen bu ürünlerimiz, yüksek ısıya dayanıklı olmakla birlikte kullanımı da oldukça rahattır.

Eldivenlerimiz, düşük ısı iletimi sağlayan, aynı zamanda ısının eldivenden teninize temas etmesini engelleyen malzemelerden yapılmıştır. Bu yüzden ıslak fırın eldiveni, kuru eldiven kadar işe yaramaz. Birçok insan eldiveni soğuk suyla temas ettirdikten sonra işe yarayacağını düşünür fakat bu doğru bir bilgi değildir. Aslında su, ısıyı daha iyi iletir ve ısının eldiven liflerinden doğrudan elinize nüfus etmesine izin verir.

Isıya Dayanıklı Fırın Eldiveni

Dose olarak sunduğumuz ısıya dayanıklı fırın eldiveni modelleri, pek çok müşterimiz tarafından büyük övgüler almaktadır. Rahat, esnek ve standart fırın eldivenlerinin çok ötesinde bir teknolojiyle üretilmiştir. Kuru temas ısılarına karşı mükemmel bir koruma sağlayan ısıya dayanıklı fırın eldivenlerimiz, standart mutfak ortamlarından, profesyonel restoranlara kadar kullanılmaktadır.

Eldivenlerin ısıdan korumasının dışında bir diğer önemli özelliği ise sıcak nesneler üzerinde sağladığı tutuş rahatlığıdır. Temas direncinin yanı sıra, mükemmel kavrama sağlayacak şekilde tasarlandı. Bu sayede sıcak tava, tabak ve tencereler üzerinde size tam kontrol sağlar. Tüm bunlarla birlikte gerektiği zaman hızlı giyebilmek için her iki ele de uygun olarak üretilmiştir. Bu kadar kaliteye rağmen son derece uygun fiyatlı olan ısıya dayanıklı fırın eldiveni modellerimiz, catering şirketleri ve profesyonel restoranlar için mükemmel bir üründür.

Profesyonel Fırın Eldiveni

Dose olarak sunduğumuz profesyonel fırın eldiveni modellerimiz, ısıya dayanıklı, kurulama bezi yöntemlerinden her zaman daha güvenli ve daha kullanışlıdır. Pek çok kaliteli şef, aşçı ve fırıncılar tarafından tercih edilen eldivenlerimiz, mutfakta sizi korumakla kalmaz aynı zamanda mükemmel bir rahatlık sağlar.

Eldivenlerimiz, formlarının yanı sıra birkaç açıdan da daha iyi işlev görmektedir. Testlerimiz sırasında sıcak eşyaları çok daha uzun süre tutabildiğimizi gördük. Özellikle ön kol kısmında daha iyi koruma sağlayan ürünlerimiz, piyasadaki pek çok profesyonel fırın eldiveni modellerinin üstündedir.

250°’ye kadar sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmış olan modellerimiz, yanıklara ve haşlanmalara karşı profesyonel bir koruma sağlar. Isıya dayanıklı %100 pamuklu kumaştan ürettiğimiz bu eldivenler, bir yandan dayanıklılık sunarken, bir yandan da esneklik sunmaktadır. Bu sayede güveçleri, tavaları ve tepsileri kolay ve rahat bir şekilde tutmanıza olanak sağlar.

Yanmaz Fırın Eldiveni

Ergonomik tasarıma sahip olan yanmaz fırın eldiveni modelleri, sıcak yemekleri tutarken size maksimum kontrol ve çeviklik sağlar. Böylelikle rahat bir deneyim sunan yanmaz fırın eldiveni modellerimiz, hacimli ve rahatsız edici fırın eldivenlerini geride bırakmaktadır.

Şık ve modern tasarımıyla ön plana çıkan yanmaz fırın eldivenlerimiz, üstün işlevsellik sunar ve mutfak kıyafetlerinize de uyum sağlar. Eldivenlerimizin aynı zamanda temizlemesi de çok kolaydır. Defalarca kullanımdan sonra bile çekiciliğini korur ve yeniymiş gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanışlı bir asma halkasıyla donattığımız yanmaz fırın eldivenlerimiz, kolayca erişebileceğiniz her yere asılabilir ve saklanabilir.

Mutfakta zaman geçiren pek çok kişi, ısıya dayanıklı yanmaz fırın eldiveni giymeden sıcak bir yüzeye dokunmakta zorlanabilir. Profesyonel yanmaz fırın eldivenlerimiz, profesyonel aşçılar ve gıda endüstrisi çalışanları için çok önemlidir. Çünkü sıcak bir malzemeyi fırından çıkarırken veya sıcak tabaklarla uğraşırken, yanma olasılıkları yüksektir.

Fırın Eldiven Modellerimiz

Eco Serisi

%100 pamuk kumaştan üretilen bu ürünümüz, keçe ve sünger laminelidir. Biyeli ve yıkanabilir olmakla birlikte en ekonomik ürünlerimizden birisidir. Hem konfor hem de dayanıklılık sağlar.

Eco serisini en özel kılan şey ise israftan tamamen uzak bir şekilde üretilmesidir. Üretim artıklarımızdan ürettiğimiz bu üründe israfı en aza indirdik ve kaynak verimliliğini en üst düzeye çıkardık. Böylesine benzersiz bir eldiven yaratmak için üretim sürecimizdeki keçe ve köpük katmanlarını kullandık. Bu sayede malzemeleri geri dönüştürerek ve onlara yepyeni bir amaç kazandırdık.

Dose olarak sürdürülebilirliğe olan yüksek bağlılığımızın ise size kesinlikle yüksek bir maliyeti yoktur. Tamamen ekonomik ve bütçe dostu fiyatlarla sunduğumuz ürünümüz, çevre dostu ürünleri herkes için ulaşılabilir hale getirmiştir.

Siz de çevreye duyarlı bir seçim yapmak istiyorsanız Eco serisini tercih edebilir ve %100 pamuğun rahatlığının tadını çıkarın.

Color

3 katmanlı olan bu ürünümüz, %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Çift kat 200 gr/m2 keçeli, biyeli ve yıkanabilir bir üründür.

Renkli olan bu ürünümüz 250°’ye kadar sıcaklıklara bile dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle yanıklara ve haşlanmalara karşı mükemmel bir koruma sağlayarak güven verir. Isıya dayanıklı %100 pamuklu kumaştan üretilen Color ürünümüz, sizlere dayanıklılık ve esneklik sunar. Böylelikle tavaları, tepsileri ve güveçleri rahat bir şekilde tutmanızı sağlar.

Color serisi, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Özellikle sıcak yemekleri tutarken harika bir kontrol sağlar. Aynı zamanda yüksek çeviklik sağlayan ürünümüz, rahat bir deneyim sunar. Artık hacimli ve rahatsız edici eldivenlere veda etme vaktiniz geldi!

Hem şık hem de modern bir tasarıma sahiptir. Tasarımın yanı sıra üstün işlevsellik sunar ve mutfak kıyafetlerinize şık bir dokunuş katar.

Temizlik konusuna gelince ise ondan iyisi yoktur! Tüm eldivenlerimizi temizlemesi oldukça kolaydır. Defalarca kullansanız bile çekiciliğini korumaya devam eder.

Hybrid

3 katmanlı olan Hybrid eldivenimizin ön yüzü %100 pamuktan, arka yüzü ise %100 pamuk alüminyum kaplamalı kumaştan üretilmiştir. Çift kat 200 gr/m2 keçeli, biyeli ve yıkanabilir bir üründür.

Çift taraflı olan eldivenlerimiz, mutfak deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için üretilmiştir. Özellikle modern mutfak tutkunları için tasarladığımız bu ürünümüz, rakipsiz ısı direnci için alüminyum kaplamalı bir yüzeye sahiptir. Diğer tarafı ise oldukça dikkat çeken, modaya uygun, mükemmel bir tasarıma sahiptir.

Ürünün bir tarafı yüksek sıcaklıklara karşı yansıtıcı ve yalıtıcı olan alüminyum kaplı kumaşın gücünü sergilemektedir. Ayrıca mutfak kıyafetinize uyum sağlayan deseniyle, şık bir görünüm katar.

Hybrid serisini, alüminyum kaplı yüzeye sahiptir. Bu sayede haşlanma ve sıcaklıklara karşı tam bir bariyer görevi görür. Maksimum ısı direnci sağlayan ürünümüz, tarzından ödün vermeden sen sevdiğiniz tariflerle uğraşırken bile kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Metalic

3 katmanlı olan Metalic serisi, %100 pamuk alüminyum kaplamalı kumaştan üretilmiştir. Çift kat 200 gr/m2 keçeli, biyeli ve yıkanabilir bir üründür.

Metalic ile mutfak güvenliğindeki en son yenilik özelliğiyle tanışın. Yüksek ısı direnci için tasarladığımız bu ürün, pişirme konforunuzu ve korumayı en üst seviyeye çıkarıyor. Üstün ısı yansıması sağlayan alüminyum kaplı kumaştan oluşan son teknoloji bir tasarım modeline sahiptir. Kullandığımız yüksek teknoloji sayesinde bariyer görevi gören ürünümüz, en sıcak mutfak malzemelerini bile rahatlıkla tutmanızı sağlar.

Bildiğiniz üzere alüminyum kaplamalar sadece ısıyı yansıtmakla kalmaz, aynı zamanda benzersiz bir yalıtım sunar. Böylelikle elleriniz ve kaynar sıcaklıklar arasında koruyucu bir kalkan oluşur. Artık mutfakta daha önce olmadığı kadar rahat ve güvende olabilirsiniz.

Yüksek kaliteli malzemelerden ürettiğimiz Metalic serisi, yalnızca dayanıklı değil aynı zamanda oldukça hafiftir. Artık yemek pişirme saatlerinizde zahmetsiz bir şekilde hareket edebilir ve hantal fırın eldivenlerine veda edebilirsiniz.

Devamını Oku
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.